Najbliższe szkolenie: Karnawałowy Creative 21.01.24r.
prowadząca Małgorzata Lipka, Olsztyn

Jeśli jeszcze ciepło wylegujesz się pod kocykiem, pozwól zaprosić się na małą rozgrzewkę przed sezonem. Nadszedł czas aby delikatnie rozbudzić swoją chęć kreacji. Znudzony strzyżeniem wszystkich psów na „jedno kopyto”? Trzeci york z rzędu tego samego dnia?

Rzućmy wspólnie wyzwanie schematom! Grooming to sztuka!

Zapraszam na pokaz groomerski ASIAN FUSION oraz wspólną zabawę w CREATIVE. Powiem o zasadach groomingu azjatyckiego, który sam w sobie już jest swobodny, o kolorach, zarysuję różnicę między groomingiem Koreańskim, a Japońskim, jak powiększyć optycznie oczy i uszy, zobaczycie jak precyzyjnie wykonać czysto ostrzyżoną głowę w Asian Style. Następnie puścimy wodze fantazji!

Na rozgrzewkę WYKONAMY WSPÓLNIE OBRAZ, wszelkie ruchy dozwolone! Zapomnijmy o wszelkich schematach i standardach, rozwój to wolność! 😀

KAŻDY UCZESTNIK WYKONA STYLIZACJĘ GŁÓWKI na model dog’u. Pobawimy się też kolorami.

Pokaz WARKOCZY, DIAMENCIKÓW, PODSTAWY FARBOWANIA, TEORIA KOLORU, BROKATY, TATUAŻ BROKATOWY, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

OPTYCZNE TRICKI NA POWIĘKSZENIE OCZU I USZU

Ja już mam dość tej szarówki za oknem, otwarcie nowej lokalizacji mojej szkoły jest świetną okazją aby się wspólnie zabawić.


KIM JESTEM

Przede wszystkim wielkim pasjonatą naszego zawodu, psów, koneserem ich piękna od wczesnych lat dzieciństwa. Ukończyłam studia magisterskie architektury krajobrazu, ale nie przepracowałam ani godziny jako inżynier. Już na studiach pracowałam w zawodzie groomer, zamiast chodzić na wykłady. Salon groomerski to był mój prawdziwy cel. Tysiące godzin z rysunku nie poszły jednak w las i niewątpliwie rozwinęły moją kreatywność. W 2015roku uzyskałam tytuł Mistrz w Zawodzie Groomer, który jest dokumentem państwowym potwierdzającym najwyższe kwalifikacje zawodowe. Uwielbiam dzielić się wiedzą z wrażliwymi artystami, miłośnikami zwierząt, pasjonatami naszego zawodu. Czynię to na łamach magazynu „Think Groom” oraz na kanale YouTube @groomerka.

Uczniowie doceniają mnie za spokojne usposobienie i cierpliwe tłumaczenie. Sama też chętnie stale się rozwijam uczestnicząc w szkoleniach, konkursach, wiele lat wystawiałam psy na wystawach ZKwP. Prywatnie miłośnik natury, mama sznaucerka i japońskiego china, a także wielu innych zwierzątek. Od 2013r. prowadzę salon Fur Design w Olsztynie, bez pracowników kolejki na strzyżenie do mnie wynosiły 5 miesięcy.


KOSZT szkolenia (główka model dog w cenie, jak również dostęp do farbek i brokatów)

- 650zł

- dla groomerów działających w Olsztynie 750zł

W cenie szkolenia poczęstunek i napoje, certyfikaty, główka, farbki, brokaty)


REZERWACJE

Gwarancją miejsca na szkoleniu jest wpłata bezzwrotnego zadatku wysokości 350zł.

W przypadku zbyt małej ilości chętnych szkolenie może zostać odwołane, a zadatek zostanie zwrócony w całości.

Mail furdesign.olsztyn@gmail.com

Telefon 791393948

Archiwalne:

Szkolenie ze strzyżenia azjatyckiego Małgorzata Lipka, Olsztyn 11 marca 2023