Masterclass strzyżenie

Masterclass strzyżenie

KURS DOSZKALAJĄCY – 3 DNI

Czujesz się niepewnie ze swoimi umiejętnościami? Wielu groomerów odczuwa, że skończyli marny kurs, ich praca jest powolna i nie zadowala klientów lub własnego ego. Opracowałam 3 dniowy program dla groomerów, którzy chcą sprawdzić i doszlifować swoje umiejętności praktyczne. Jeśli czujesz, że „coś tam wiesz i coś tam umiesz” i pełny kurs byłby dla Ciebie zbyt dużym wydatkiem, taki intensywny 3-dniowy warsztat może być dla Ciebie odpowiednią wyskocznią. Chętnie pomogę Ci przygotować się do konkursu groomerskiego, czy egzaminu państwowego.

Wyobraź sobie, że

Pracujesz szybciej niż dotychczas

dzięki odpowiedniej kolejności zabiegów

Wiesz w jaki sposób

sprawnie i bezpiecznie ostrzyc perfekcyjną główkę i łapki nożyczkami

Wiesz jak możesz

samodzielnie rozwijać swoje umiejętności

Wiesz jak sprawdzić

swoją własną pracę

Czujesz się pewnie

oddając pieska klientowi, a klienci chętnie do Ciebie wracają

Masterclass strzyżenie

Na jednym z moich szkoleń uczestniczka stwierdziła:
„Mi strzyżenie łap schodzi najdłużej, a Gosi najszybciej!”

To dlatego, że wciąż wiele szkół nie przykłada należytej uwagi do nauki technik nożyczkowych. Często idą na łatwiznę, ponieważ początkujący i tak jest przeładowany wiedzą  i zadowolony. (Lub co gorsza sami nie wiedzą jak poprawnie używać tego narzędzia, a biorą kasę za szkolenie!) Jeżeli chcemy jednak się rozwijać i mieć piękne prace jak na zdjęciach w internecie – odpowiednia praca nożyczkami to podstawa! Przykładam dużą uwagę do technik nożyczkowych w mojej szkole. Preferuję, aby uczeń od początku nauczył się poprzez błędy i dziury poprawnie używać prostych pełnych nożyc, a nie jedynie zaspokajał swoje ego tnąc degażówkami, które w początkowej fazie nauki jedynie blokują rozwój.

Na trzydniowym szkoleniu pracujemy na model dogach oraz żywych psach – od początku do końca. Przygotowujemy sierść do strzyżenia (kąpiel, czesanie, suszenie) i strzyżemy. Uczymy w nowocześnie wyposażonym salonie, zawsze w atmosferze spokoju, bez niepotrzebnie nakręcanej presji. Zapewniamy własny sprzęt i modeli. Przygotuj jasny umysł, dobry nastrój i rób notatki.

Bardzo polecam szkolenie u Pani Gosi. Wiedzę przekazuje w rzetelny sposób, bardzo spokojnie, dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Wiedza teoretyczna, ale i przede wszystkim praktyczna! Dużo psich modeli różnych ras. No i super atmosfera :)))

Marta Deptuła

Groomerka z pięknym sercem, od której psy wychodzą z uśmiechem. Taka pasja!

Sylwia Suchecka

Gosia jest bardzo utalentowana, super tłumaczy i super strzyże. Przed paru laty również robiłam u niej prywatne Seminarium i bardzo miło wspominam. <3 Polecam i pozdrawiam z Niemiec.

Katharina Gereke